Prodej

V prvé řadě chci podotknout, že skalničkami se neživím, ani neplánuji. Je to pouze můj koníček. V mé nabídce najdete pouze drobné přebytky skalniček. Jednotlivé rostliny tedy nepěstuji ve velkých zásobách. Vždy se jedná pouze o pár kusů od druhu. Najdete zde však rostliny, které nejsou běžné na českém komerčním trhu.

Jak objednat skalničky ČR:

1) Zaškrtám vybrané rostliny
2) Vypíši svoji adresu a e-mail adresu
3) Odeslat

Důležité upozornění: Pokud Vám nepřijde do jednoho týdne od odeslání potvrzení objednávky, zadejte prosím objednávku znovu a zkontrolujte Vaši e-mail adresu. Skalničky odesílám pouze tehdy, když vím, že Vaše e-mail adresa je plně funkční.


Jak objednat skalničky SK:

Při objednávce ze Slovenské rep. je vše stejné, jako v ČR s rozdílem platby. Požaduji zaplacení předem dle dohody. Poštovné je celkově vyšší dle tarifů České pošty při zásilkách do zahraničí. Kalkulátor zásilky

Jak skalničky budou zabaleny:

Skalničky jsou pěstovány v jogurtových kelímcích ze dvou důvodů.
Za prvné snížení nákladu na jednu rostlinu.
Za druhé, neosvědčilo se mi pěstování v černých umělohmotných květináčkách, protože se na slunci více rozpalují.
Jednotlivé skalničky vždy zabalím do novinového papíru a přidám jmenovku rostliny.


Jak objednat více kusů od jednoho druhu:

Pokud budete stát o více kusů od druhu, objednejte nejdříve po jednom kuse a přes e-mail se domluvíme, kolik kusů od daného druhu mohu poskytnou.


Kdy skalničky zasílám:

Skalničky zasílám výhradně v pondělí a úterý. Pokud je v týdnu svátek, rostliny zašlu až v době, kdy si budu jist, že dojdou do pátku. Skalničky nezasílám při teplotách vyšších nad 30°C z důvodu zapaření.